Mida tähendavad mõisted «Ligikaudne hind» ja «Asendustooted»?

  • Mis on "Ligikaudne hind"?

Ligikaudse hinna kujundavad Teie ostukorvis asuvad kaalutooted (näiteks: liha, puu- ja köögiviljad) juhul, kui täpset kaalu ei ole võimalik garanteerida. Näide:

500 g apelsine on umbkaudu 3 keskmist apelsini, erineb vaid iga apelsini kaal ja on võimatu tarnida täpselt 500 g apelsine ilma ühtegi neist lõikamata.

 

  • Kui tarnitud kauba kogus ületab tellitud kogust, siis Te ei pea vahe eest maksma mitte midagi. 
  • Kui tarnitud kauba kogus on väiksem tellitud kogusest, siis kanname üle raha selle vahe eest Teie pangakontole 7 tööpäeva jooksul.


 

  • Mis on "Asendustooted"?

Asendustooted on tooted Teie tellitud toodetega samas kategoorias ja sarnase hinnaga. Asendustooteid tarnitakse ainult juhul, kui tellitud kaup ei ole hetkel saadaval või selle saadavalolev kogus ei ole piisav. Näide:

Tellimuse komplekteerimise ajal avastame, et tellitud õunad Golden hinnaga 2.99 /kg on kõik ära müüdud, seega tarnime Teile sarnaseid õunasid Golden (väiksema suurusega), hinnaga 1.99 /kg, ja enammakstud summa kanname üle Teie pangakontole 7 tööpäeva jooksul.

 

  • Kui asendustoode Teile ei meeldi, saate sellest loobuda ja tagastada toote autojuhile tarnimise hetkel. Ttagastame Teile raha pangakontole 7 tööpäeva jooksul.
  • Kui soovite alati saada sarnaseid tooteid juhul kui tellitud kaup ei ole saadaval, siis tuleb leheküljel Minu andmed teha linnuke vastavasse märkeruutu "Tooge mulle asendustooted, kui mõni tellimusel märgitud toode ei ole kättesaadav" ja vajutada Kinnita muudatused nuppu.
  • Kui soovite saada asendustooteid ainult konkreetse tellimusega, siis tellimuse kinnitamise leheküljel valige "Kui originaaltooted ei ole saadaval, toimeta sarnased tooted".